Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Хмельницькій обласній дитячій лікарні 50
2008-12-11 12:21:00

Хмельницькій обласній дитячій лікарні 50

«50 років для історії – це мить, 50 років для життя закладу – це історія. Сьогодні Хмельницька обласна дитяча лікарня – медичний заклад зі своїми традиціями, надбаннями, методичною школою і спадкоємністю поколінь», - зазначила Член Ради Хмельницької міської організації Єдиного Центру, головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні Віра Руда

Хмельницька обласна дитяча лікарня була заснована у 1958 році та нараховувала на той час 75 ліжок. На сьогодні в закладі розгорнуто 250 ліжок, спеціалізована медична допомога надається за десятьма профілями у семи відділеннях. Щороку стаціонарну допомогу отримує понад 6000 дітей.

За словами Віри Рудої, на долю медичного закладу випав непростий шлях. Лікарня пережила і безгрошів’я, і оптимізацію витрат і реструктуризацію галузі. Але час минає, долаються труднощі. Залишається колектив – сумлінний та високопрофесійний. Залишаються пацієнти, які повсякчас – удень і вночі потребують допомоги лікарів.

«Недужій дитині все одно яка сьогодні суспільно-політична формація, скільки коштує її лікування, і чи задоволений лікар своєю платнею. Вона хоче жити, хоче вирости і бути щасливою. І хто б що не казав, саме ми лікарі стоїмо біля витоків того майбутнього щастя. Саме ми плекаємо генофонд нації, ті самі паростки, що колись мають вибухнути буйним цвітінням», - зауважила Віра Руда.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"