Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Голова Славутської міської організації Єдиного Центру Сергій Парай провів гарячу телефонну лінію
2008-12-19 15:45:00

Голова Славутської міської організації Єдиного Центру Сергій Парай провів гарячу телефонну лінію

Під час гарячої телефонної лінії, усі бажаючі поставили запитання голові організації стосовно політичної ситуації в країні та її впливу на соціально-економічний стан в державі

Протягом години вісьмом жителям міста та району вдалось поспілкуватись з Сергієм Михайловичем. Досить гостра розмова вийшла із славутчанином, який наголошував на тому, що діючий уряд не справляється зі своїми обов’язками і вже йому давно необхідно йти у відставку при такій ганебній ситуації в економіці держави. У відповідь голова наголосив, що «друге прем’єрство» Тимошенко Ю.В. ще раз підтвердило неспроможність цієї людини бути очільником виконачої влади. Кожен з нас бачить що відбувається і вже, напевно, дав оцінку діям уряду.
Житель с. Березнів, попросив голову організації прокоментувати позицію Єдиного Центру щодо створення так званої коаліції у Верховній Раді України. Сергій Михайлович був лаконічним і зазначив, що справжньою коаліцією була б та, яка б мала конституційну більшість і представляла в парламенті інтереси усіх регіонів України.
Голова організації Сергій Парай подякував усім хто додзвонився і запевнив, що Єдиний центр докладає максимум зусиль задля стабілізації політичної ситуації в країні.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"