Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Хмельницький Єдиний Центр:  Аварійний Замковий міст Кам'янець-Подільської фортеці має бути відремонтований
2014-06-04 13:08:00

Хмельницький Єдиний Центр: Аварійний Замковий міст Кам'янець-Подільської фортеці має бути відремонтований

У Єдиному центрі закликають владу до термінового відновлення аварійного замкового мосту Кам'янець-Подільської фортеці. Потрібно з’ясувати рівень аварійності споруди, терміново знайти кошти на реставрацію мосту і відновити частину пам’ятки архітектурної спадщини. Про це заявили в Хмельницькому обласному осередку партії.

За інформацією ЗМІ за проїзд по аварійному замковому мосту вводять плату. Однак їздити по ньому не можна. Відповідно до висновків Акта обстеження технічного стану пам'ятки архітектури Кріпосного (Замкового) мосту від 27 грудня 2011 року, через невиконання протиаварійних ремонтно-реставраційних робіт у повному обсязі стан Замкового мосту залишається аварійним.

 

З метою попередження його подальшого руйнування експертами пропонувалося заборонити проїзд автотранспорту до виконання протиаварійних ремонтно - реставраційних робіт у повному обсязі.

 

Єдиноцентристи нагадують, що Кам'янець-Подільська фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», що відноситься до «Семи чудес України». «Тому не бачити і не реагувати на аварійність об’єктів не мають жодного права, як місцеві чиновники так і центральна влада. Більше того такі дії можна трактувати як злочинну халатність з боку посадових осіб», вважають партійці.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"