Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Хмельницькі єдиноцентристи: Хаотичне відключення електрики провокує зростання соціальної напруги і протести
2014-12-23 12:44:00

Хмельницькі єдиноцентристи: Хаотичне відключення електрики провокує зростання соціальної напруги і протести

Хаотичне відключення електроенергії провокує зростання соціальної напруги і протести в районах. Цим стурбовані партійці Хмельницької обласної організації Єдиного Центру.


За повідомленнями ЗМІ мешканці Шепетівського району перекрили дорогу державного значення на знак протесту проти безсистемного відключення світла. Люди скаржаться, що через відключення страждають дитячі садочки та заклади освіти, псується побутова техніка, горить електричне приладдя.

 

Хмельницький Єдиний Центр наполягає на тому, що має бути впроваджена схема попереднього повідомлення про відключення жителів від електроенергії і система справедливих віяльних відключень. Ситуація, коли одні люди залишаються без світла по 8 годин на добу, а в районних і обласному центрі світиться уся візуальна реклама є неприпустимою.

 

Крім того партійці пропонують владі вжити заходів щодо зменшення використання електроенергії в містах області. Потрібно заборонити освітлення фасадів будинків, вимкнути всі вивіски, відключити всі рекламні щити, що освітлюються. Всі великі магазини і торгово-розважальні центри повинні перейти на енергозберігаюче освітлення.

 

В обласній організації вважають, що такі заходи зможуть зменшити кількість і тривалість віяльних відключень електроенергії, і дозволить її використовувати з більшою користю. «Також, завдяки цьому вдасться частково знизити рівень соціальної напруги», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"