Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Хмельницькому обласному радіо - 70!
2008-12-24 12:52:00

Хмельницькому обласному радіо - 70!

Хмельницька обласна організація Єдиного Центру вітає колектив Хмельницького обласного радіо з 70-річним ювілеєм!

У 1938 році з радіоприймачів мешканців нинішньої Хмельниччини вперше прозвучало: «В ефірі обласне радіо!» За 70 років є що згадати: перші кроки у довоєнні часи, клопітка робота після Великої Вітчизняної, праця у важкі часи жорсткої цензури та нове дихання радіостанції з настанням Незалежності.
На сьогодні Хмельницька область найкраще в Україні зберегла систему проводового мовлення. Щодобовий обсяг мовлення обласного радіо складає 2 години 8 хвилин. А його оперативну роботу забезпечує творче виробниче об’єднання «Радіоефір», яке об’єднує три відділи в яких працює 18 чоловік. Технічне забезпечення станції складає 7 фахівців.
Шановні працівники Хмельницького обласного радіо! Вітаємо вас з 70-річним ювілеєм! Бажаємо всім вам впевненості у завтрашньому дні, мужності та сил у вашій нелегкій роботі. нехай він приносить вам почуття гордості за важливу та потрібну людям справу, якій ви присвятили своє життя. Від щирого серця зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя. Нехай збуваються всі ваші мрії та задуми!
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"