Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Новинавсі друкуватиДрукувати

Хмельницькі єдиноцентристи закликають міліцію посилити контроль за обігом зброї
2015-04-29 15:00:00

Хмельницькі єдиноцентристи закликають міліцію посилити контроль за обігом зброї

Єдиноцентристи закликають правоохоронців вжити усіх можливих заходів для суттєвого підвищення контролю за незаконним обігом зброї в регіоні. Про це заявили в Хмельницькій обласній організації партії.

Партійці звертають увагу на те, що у ЗМІ часто з’являлись повідомлення щодо виявлення невеликої кількості зброї, яка перевозилася регіонами.  І вже сьогодні Співробітники СБУ виявили схованку зі зброєю у Хмельницькому. Вилучено два десятки гранат РГД-5 та 16 цинкових ящиків, наповнених набоями калібру 5.45 мм та 7.62 мм.

 

Хмельницькі єдиноцентристи застерігають, що немає впевненості у тому, що вся зброя, яка нелегально перевозиться  вчасно виявляється правоохоронцями.

 

«Існує висока ймовірність того, що таких схованок зі зброєю ще багато. І в подальшому ця зброя може бути використана для використана  для підтримки ймовірних заворушень і дестабілізації ситуації в області. Тому усім мешканцям потрібно бути уважними, пам’ятати про це і негайно повідомляти міліцію у разі підозри», вважають партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"