Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Коліщак: Єдиний Центр вкотре довів, що є сильною командою
2009-05-06 18:07:00

Коліщак: Єдиний Центр вкотре довів, що є сильною командою

«Перемагаючи на місцевих виборах, Єдиний Центр вкотре довів, що є сильною командою. Ми партія, яка іде знизу, бере на себе відповідальність і отримує успіх», - зазначив голова Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Віктор Коліщак

«На позачергових виборах сільських, селищних та міських голів, які відбулись 3 травня у 20 областях України, за даними попереднього підрахунку голосів, Єдиний Центр переміг у десяти із них. Сумарно наша сила взяла більшу кількість голосів, ніж старі і великі політичні сили - це 10 тисяч», - констатував Віктор Коліщак.

Віктор Михайлович переконаний, що перемагаючи на місцевих виборах, Єдиний Центр збільшує свою електоральну підтримку. Також це дає передумови до побудови електоральних кампаній знизу догори.

«Сьогодні у суспільстві є певна недовіра до тих політичних сил, які вдаються до гучної риторики. Українці розчарувалися у потужних політичних силах. «Старі» партії просто не хочуть працювати, розгрібати місцеві проблеми: брати відповідальність за стан доріг, дитячих садочків, гарячу воду в кранах. Є попит на політичні сили, які значною мірою не втягнуті у ці словесні баталії», - зауважив Віктор Михайлович.

Віктор Коліщак зазначив, що Єдиний Центр є партією всеукраїнською, електорат якого знаходиться і на Сході, і на Заході.

«Серед областей у яких Єдиний Центр здобув перемогу є і Хмельницька. На виборах сільського голови в с.Вільховець Новоушицького району за попередніми результатами переміг Анатолій Шевчук, член Єдиного Центру», - зазначив Віктор Коліщак.


 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"