Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Єдиний Центр пропонує новим партіям іти на вибори спільно
2010-07-29 16:00:00

Єдиний Центр пропонує новим партіям іти на вибори спільно

Зміни до Закону про місцеві вибори лишають за бортом молоді партії, а їхні виборці опиняються без вибору. Тому Єдиний Центр виступив з пропозицією іти на вибори спільно – так коментує ініціативи партії на виборах до місцевих органів влади Голова Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Віктор КОЛІЩАК.

Політик звертає увагу, що 29 липня 2010 року Єдиний Центр провів прес-конференцію на тему «Єдиний Центр формує нову політичну альтернативу». Йшлося про ініціативи партії щодо об`єднання нового покоління політичних лідерів. Як зазначає Голова організації, нещодавно до Єдиного Центру вступив відомий український політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. Сьогодні до єдиноцентристів приєднався Ігор Попов, колишній голова КВУ, екс-заступник глави Секретаріату Президента України.

Віктор Михайлович наголошує, що для Єдиного Центру приєднання нових та перспективних однодумців є дуже важливим, адже кожна активна особистість ставить перед собою амбітні цілі, тверезо оцінюючи ситуацію в Україні. «Єдиний Центр готовий віддати місця у своїх списках тим політикам, які принесуть користь державі й громадам. Від кандидатів, що будуть висунуті від Єдиного Центру, не вимагатиметься негайного вступу в партію. Єдиний Центр пропонує здобути представництво в органах влади під своїм прапором», - запевняє політик.

«Надзвичайно важливо, щоб на місцевому рівні до влади прийшли ефективні, професійні та незаплямовані громадяни, - зазначає В.КОЛІЩАК. - Найголовніше завдання для нас сьогодні полягає у встановленні довіри народу до влади, влади - до народу, людини - до людини. Лише злагода дасть нам змогу побудувати нову, вільну, суверенну, цивілізовану державу. Однак, демократизація політичних та економічних відносин неможлива без активної участі тих, хто своїм прикладом здатний докорінно змінити свідомість наших співгромадян. Тому ми готові розглянути усі пропозиції від осіб із чистою репутацією, щоб могли працювати з виборцями, виконувати виборчу програму тощо».

«Ми доведемо, що здатні досягти єдиної для всіх мети – утвердити успішну, заможну і демократичну Україну, в якій наші діти та внуки з гордістю говоритимуть: Я – громадянин України!» - підкреслює Голова партійної організації.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"