Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

      Віктор Коліщак: « Єдиний Центр є інструментом  для активних  відповідальних  людей, що  ідуть у  владу »
2010-08-27 16:19:00

Віктор Коліщак: « Єдиний Центр є інструментом для активних відповідальних людей, що ідуть у владу »

Сьогодні лідер Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Віктор Коліщак провів прес-конференцію щодо реалізації проекту «Відкриті списки Єдиного Центру». Політик висловив думку, що попереднє голосування ( праймеріз) сприятиме посиленню позитивного іміджу партії шляхом проведення публічної та прозорої кампанії відбору і висунення кандидатів, включенню до списків партії рейтингових кандидатів на місцеві вибори 31 жовтня . Окрім цього, партія на сьогодні позиціонує себе як єдиний центр об’єднання кандидатів нового типу. Зокрема, Віктор Коліщак зазначив, що Хмельницька обласна організація Єдиного Центру запросила до участі в праймеріз , насамперед, незалежних кандидатів, лідерів громадських організацій, представників тих політичних сил, які через особливості виборчого закону не мають юридичного права бути висунутими своїми партіями на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року.

Проте, користуються безумовною підтримкою громадян. «Повірте, що звернень, про підтримку на виборах нашою політичною силою є вже достатньо. І це зовсім не вказує на кадрові проблеми в середовищі партії. Навпаки, Єдиний Центр є інструментом для активних відповідальних людей, що ідуть у владу. Вимоги до кандидатів прості – чиста репутація, професіоналізм, авторитет серед громади. Вступ до Єдиного Центру до завершення виборчої кампанії не є визначальною умовою. Так само як і потреба політично зафарбовуватися у будь-який колір»,- наголосив політик.
За умовами проекту кандидата на праймеріз може висунути група з 20 виборців, громадська організація або первинний осередок Єдиного Центру. У заявці вказуються:
1) ПІБ кандидата;
2) рік народження;
3) місце проживання (місто/село);
4) займана посада (професійна або громадська);
5) партійність;
6) пропозиція щодо рівня місцевої ради, до якої висувається кандидат. Заявка подається до регіональної організації Єдиного Центру. Ознайомитися з процесом висування кандидатів, формування списків, ходом голосування та підведення підсумків можна на сайті регіональної організації Єдиного Центру. Як наголосив Віктор Коліщак, процес передбачає публічність, прозорість та відкритість. Переможцям праймеріз Єдиний Центр готовий запропонувати свою підтримку у висуванні в мажоритарних округах, на посади міських і сільських голів, чільні місця у списках партії.
До списків, в рамках цього проекту, потрапляють:
- лідери регіональних і територіальних організацій Єдиного Центру;
- висунуті за вищезгаданою процедурою кандидати;
- рейтингові кандидати, яких можна залучити до списків партії, але які коливаються з рішенням.
Голосування за сформованими списками відбуватиметься в Інтернеті ( 1-7 вересня) на сайтах регіональних організацій Єдиного Центру та на сайті Єдиного Центру. А 7 вересня голосування проходитиме на вулицях населених пунктів. Наступного дня регіональні штаби проводитимуть підрахунок голосів. 9 вересня результати голосування будуть оголошені широкому загалу через засоби масової інформації.
«Ми гарантуємо підтримку усім, хто набере найбільшу кількість голосів. Ми – за якісні списки . Переконаний, що саме вибори до Верховної Ради покажуть, наскільки дієвою і авторитетною серед громадян є наша політична сила »,- запевнив лідер обласної організації Єдиного Центру Віктор Коліщак.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"