Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

            Віктор Балога:« Двері в Єдиний Центр відкриті для всіх»
2010-09-10 16:02:00

Віктор Балога:« Двері в Єдиний Центр відкриті для всіх»

Заявив лідер Єдиного Центру на прес-конференції у Хмельницькому. За словами політика, не має значення, хто буде приєднуватися до лав єдиноцентристів: колишній нашоукраїнець, бютівець, чи представник будь-якої іншої політичної сили.

«Головне, щоб ряди партії поповнювалися хорошими авторитетними людьми. Карасьов, Попов – це нові імена в Єдиному Центрі, але не в українському політикумі»,- зауважив Віктор Балога.
      Політик  детально зупинився на Програмі Єдиного Центру «Якісна Україна», наголосивши, що це не збірник рецептів вирішення усіх проблем. В Україні – понад 180 політичних партій, і кожна з них декларує дуже загальні абстрактні та, зазвичай, нереальні обіцянки зробити все й одразу. « Наша програма не захмарна, а реальна для виконання. Але щоб вирішувати проблеми, ми повинні перемагати на виборах»,- наголосив Віктор Балога. Єдиний Центр визначив перших 6 конкретних кроків, спрямованих на зменшення залежності життя людей від дій влади, очищення довкілля, зміни у галузі медицини, захист кожного громадянина від посягань на особу, життя, здоров'я і майно. Єдиний Центр пропонує реальні проекти з побудови інфраструктури, програми з енергозбереження та розвитку альтернативної енергії. 
На запитання журналістів, чи буде голова обласної організації Єдиного Центру Віктор Коліщак висуванцем від партії на крісло мера Хмельницького, Віктор Балога відповів: «Про це ви дізнаєтеся після обласної конференції, саме там відбуватиметься висування кандидата на посаду міського голови». Проте, зауважив, що брати участь у мерських перегонах - компетенція самого Віктора Коліщака.


 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"