Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Країна «зі знаком якості»
2010-09-16 09:17:00

Країна «зі знаком якості»

Лідер Єдиного Центру Віктор Балога минулого тижня побував на Хмельниччині, зустрівся з партійним активом області, громадою та представив передвиборчу програму під назвою «Якісна Україна»

 «На Хмельниччині у нас сильні позиції»
«Головне у моїй поїздці областями мобілізувати активістів партії до виборчої кампанії, - повідомив Віктор Балога, - На Хмельниччині у нас сильні позиції. Я зустрівся зі своїми колегами, ми обговорили проблеми області, а також здобутки в партійному будівництві. Основне питання, яке стоїть сьогодні на порядку денному, демократичність виборів до органів місцевого самоврядування. У нас двері відкриті для всіх політиків, для всіх громадських діячів. До речі, на з'їзді партії ми змінили статус лідерів партії: утворили колегію, і кожен, хто відчуває у собі якості лідера, може входити у неї. А усі рішення ми приймаємо тільки колегіально. Усе, що стосується списків у місцеві ради, кандидатів на посади мерів компетенція місцевих партійних організацій. Адже принцип демократії має бути не тільки на словах, а й у справах».
«Усі пункти нашої програми «земні»
«В основі нашої програми ті проблеми, які турбують кожного громадянина, кожну громаду, кожну сім'ю, - зазначив Віктор Балога. - Ми не ставимо перед собою завдань, які не зможемо завтра виконати. «Якісна Україна»- це не лише передвиборча програма, це стратегія, яку Єдиний Центр зобов’язується реалізовувати щоденно. Ми не обіцяємо зробити все й одразу. Ми обрали шість найважливіших кроків у побудові якісної України, які партія зобов’язується втілювати».
Насамперед, як пояснює Віктор Іванович, «Якісна Україна» - це:

- країна, де влада не заважатиме людям гідно жити;
- сучасні дороги, які за передовими технологіями прокладатимуть лише українці;
- якісна медицина на базі медичного страхування;
- чисте довкілля, повітря і вода;
- стабільне і недороге тепло й електрика;
- захищене життя, що стане можливим завдяки наведенню порядку у правоохоронних органах і судах та посиленню відповідальності за злочини проти особи.

« У програмі Єдиного Центру «Якісна Україна» відсутні рецепти вирішення усіх проблем, - підсумував Віктор Балога.- Натомість, визначений нагальний порядок денний для країни, кроки, які можна і потрібно робити негайно».

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"