Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Реформи – в дію
2010-09-29 11:14:00

Реформи – в дію

Готуй сани влітку, а воза – взимку. Цю народну мудрість давно взяли на озброєння комунальники Хмельниччини.

А тому в осінньо-зимовий опалювальний сезон 2010-2011 р., за словами губернатора краю, вступають майже з 100% готовністю.
Проте, проблемою №1 практично для всіх населених пунктів області сьогодні так і залишається незадовільний стан тепломереж та котелень. Про це свідчать результати аналізу проблемних питань кожного району, які систематично перебувають на контролі єдиноцентристів області. Наприклад, капітального ремонту потребує котельня у м. Красилові в провулку Корольова, у м. Славута теплові котельні та теплотраси перебувають у занедбаному стані. І це далеко не весь перелік райцентрів та міст Хмельниччини з подібними проблемами. Як правило, влада на місцях безсило розводить руками, коментуючи існування проблеми недостатньою кількістю коштів на її вирішення. А тому «латання дір» стало для неї звичною роботою.
Єдиний Центр пропонує реальний вихід із ситуації, яка впродовж багатьох років лихоманить країну з настанням опалювального сезону. За словами голови Хмельницької обласної організації Віктора Коліщака в галузі мають відбутися кардинальні зміни. А саме:
енергозаміщення та енергозбереження визначити економічними категоріями. Втілювати енергоощадні проекти за зразком країн Євросоюзу:
держава має надати фінансову підтримку громадянам (організаціям, установам), які проводять роботи з утеплення житла (службових приміщень) і раціонального використання тепла та електроенергії;
новобудови допускати до експлуатації лише при їх відповідності вимогам енергозбереження;
за порушення режиму збереження енергії і тепла накладати високі штрафи;
дитсадки, школи і медичні заклади перевести на автономне електро- і теплозабезпечення.
Звичайно, що таке реформування – питання не одного дня, добре розуміють єдиноцентристи. Але переконані, що саме ці реальні кроки в найближчій перспективі мають позитивно вплинути на стан галузі. А відтак, оселі українців взимку завжди будуть теплими.


 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"