Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Єдиний Центр:чисте довкілля - проблема загальнодержавна
2010-09-29 13:49:00

Єдиний Центр:чисте довкілля - проблема загальнодержавна

В смт. Білогір’я, що на Хмельниччині, протягом останніх десяти років існує гостра проблема із очисними спорудами, а точніше з їх повною неефективною роботою.

Сергій Кащук, голова районної організації Єдиного Центру зазначив: «Існуюча система вже давно вичерпала свої можливості і не відповідає санітарним вимогам. Стоками забруднюється річка Горинь, над якою постійно стоїть неприємний запах. Загалом, в районному центрі складається негативна епідеміологічна ситуація». Таку ж характеристику стану очисних споруд можна дати багатьом райцентрам. Зокрема, кричуща ситуація у Віньківцях, Теофіполі , Городку. Не менш важливим в області залишається питання вивезення побутових відходів та утримання сміттєзвалищ. Місцеві бюджети самотужки роками не справляються із вирішенням цих проблем.
Єдиний Центр переконаний, що питання екології – проблема загальнодержавна. А тому вирішення її потребує системного підходу на найвищому рівні. За словами голови Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Віктора Коліщака, лише радикальні кроки, спрямовані на поліпшення екологічної ситуації в країні, принесуть результат. Саме тому Єдиний Центр пропонує законодавчо заборонити використання хімічних матеріалів і елементів, які не відповідають європейським критеріям безпечності; запровадити роздільне збирання та утилізацію побутового сміття, що різко зменшить забруднення навколишнього середовища і поверне в господарський обіг скло, метали, пластик; надати податкові пільги підприємствам (приватним підприємцям), які збирають і переробляють сміття; привести до європейських стандарти якості питної води у водопровідних мережах, заборонити подачу води за графіком, що призводить до бактеріального забруднення води у водопровідних мережах.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"