Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Віктор Коліщак: наша мета-перемога
2010-10-13 12:57:00

Віктор Коліщак: наша мета-перемога

Саме така позиція голови Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Віктора Коліщака щодо місцевих виборів 2010 року стала лейтмотивом передвиборної кампанії команди єдиноцентристів області.

Як неодноразово зазначав у виступах В.Коліщак, з перших днів створення партії, її лави поповнювались відповідальними, активними, авторитетними та перспективними людьми. І саме вибори мають продемонструвати степінь довіри громади до єдиноцентристів.
« Коли Україна, наша область та місто знаходиться напередодні виборів 31 жовтня 2010 року до місцевих органів влади впевнений в тому, що ми отримаємо велику підтримку серед громади. На сьогоднішній день, я з відповідальністю можу заявити про те, що в нас склалась першокласна команда, яка йде від партії у міську раду, Це перш за все професіонали. Це люди, які своєю щоденною працею допомагають хмельничанам, та день за днем будують і розвивають наше місто. Разом ми складаємо команду професійних менеджерів, що здатні вирішити та впровадити в життя якісні місцеві реформи»,- наголосив Віктор Коліщак перед однопартійцями, хмельничанами та гостями міста на урочистому зібрані з нагоди представлення кандидатів у депутати від Єдиного Центру.
За словами голови Хмельницької обласної організації, команда має і бачення, і прагнення подальших змін – навести лад у спільному домі.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"