Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

В полі зору-проблеми громади
2010-10-14 10:33:00

В полі зору-проблеми громади

У мерських перегонах в Хмельницькому бере участь десять претендентів. Розпочав свою кампанію і Віктор Коліщак, голова Хмельницької обласної організації Єдиного Центру.

Саме його кандидатуру висунули єдиноцентристи міста, сподіваючись, що Віктор Михайлович складе достойну конкуренцію решті висуванців. 
За словами політика, партія йде на вибори із програмою, яка створена для вирішення конкретних проблем громади. Вона складена на основі багаторічного діалогу між єдиноцентристами та громадою міста. «В програмі визначені завдання та цілі, які ставимо перед собою, як майбутні народні обранці, та перед¬бачаємо конкретні практичні засоби їх до¬сягнення»,- наголосив Віктор Коліщак.
Зокрема, основним критерієм прийняття рішень буде звичайний житель міста. Рішення, які погіршують умови його життя та діяльності ні в якому разі не будуть прийняті. Сфера житлово-комунального господарства потребує нового структурного підходу, тому розробили чітку та комплексну програму по реформуванню міського господарства. Електро- та енергозберігаючі технології стануть основою подальшого розвитку.
Переглянемо та встановимо тарифи за формулою «ціна = якості». Населення буде сплачувати виключно за фактично надані їм послуги. Вирішимо проблему якості питної води в місті. Для цього своєчасного і в повному обсязі необхідно профінансувати добудову другої нитки Чернелівського водогону та поступово замінювати старі комунікації на нові європейського зразка. У сфері культури для покращення умов відпочинку жителів міста та дітей спільно з інвесторами побудуємо Міський центр дозвілля. Він буде створений за кращими західними зразками та включатиме весь комплекс відпочинку як для дорослих, так і для дітей. «Це перші кроки, які необхідні для налагодження якісного життя, наші кандидати зобов’язуються втілювати їх в життя. Ми беремо на себе таку відповідальність. Саме для цього Єдиний Центр йде у владу. Ми маємо донести до громади і до кожної людини цей план дій і сподіваємось на їхню підтримку, адже ніхто, крім нас самих, не створить зручні та комфортні умови для життя»,- переконаний Віктор Коліщак.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"