Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

В Хмельницькому підняли найвищий державний прапор серед обласних центрів
2010-10-14 17:58:00

В Хмельницькому підняли найвищий державний прапор серед обласних центрів

Лідер політичної партії Єдиний Центр Віктор Балога разом із соратником Ігорем Крілем та кандидатом єдиноцентристів на посаду міського голови Хмельницького Віктором Коліщаком подарував обласному центру державний прапор України.

Біля двох тисяч чоловік зібралося минулої неділі на майдані в самісінькому центрі Хмельницького, щоб разом з лідерами Єдиного Центру підняти на 24-метрову висоту синьо-жовтий державний стяг. 
За словами Віктора Балоги, подібні прапори мають майоріти в усіх мікрорайонах Хмельницького. Саме це, на його переконання, є складовою патріотизму до Батьківщини.
“На в’їздах з-за кордону в Україну, на в’їздах між областями держави повинні майоріти національні стяги, як символ нової Україна”, - каже лідер Єдиного Центру.
Спілкуючись з громадою, Віктор Балога також окреслив основні питання, над якими варто замислитися українській владі на передодні виборів. Україна повинна провести нинішню виборчу компанію до органів місцевого самоврядування, в першу чергу, демократично. Зокрема, вважає лідер єдиноцентристів, влада сама має бути зацікавлена, щоб кількість іноземних спостерігачів на нинішніх виборах було великою. В іншому випадку Україна продемонструє за ангажованість важливих політичних моментів, як для української так і для міжнародної спільноти.
В рамках перебування на Хмельниччині лідера Єдиного центру відбулося ще одна важлива подія для хмельницького осередку єдиноцентристів. На майдані біля хмельницького кінотеатру ім. Тараса Шевченку кандидат «Єдиного Центру» на посаду мера Хмельницького Віктор Коліщак представив свою команду. Так першу п’ятірку кандидатів в депутати обласної ради очолює Герой України, Заслужений працівник сільського господарства Василь Петринюк. Першим у списку кандидатів в депутати до міської ради став директор спортивно-розважального клубу «СВ», нинішній депутат міської ради Віктор Вікарчук.
Представляючи свою команду Віктор Михайлович зазначив, що її члени знають проблеми регіону, мають ідеї, бажання і досвід, щоб здійснити необхідні реформи. «Ми підемо від оселі до оселі і будемо переконувати, що наша програма реалістична, а наші наміри – чисті» - зазначив Віктор Коліщак.
«Команда Віктора Коліщака чітко розуміє завдання, які покладені на неї партією, - підкреслив Віктор Білога. - Ми йдемо перемагати, тому що Хмельниччина втомилася від політичних обіцянок і потребує зміни якості життя. Упевнений, що в вашому регіоні Єдиний Центр посяде перше місце.»

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"