Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

              Єдиноцентристи Хмельниччини в епіцентрі виборчої агітації
2010-10-20 13:30:00

Єдиноцентристи Хмельниччини в епіцентрі виборчої агітації

Кандидати від Єдиного Центру в депутати усіх рівнів розпочали активну агітаційну роботу серед населення області. Як показує досвід попередніх перегонів, найкращий спосіб завоювати голос виборця – це особисте спілкування.

А тому кандидати в депутати ідуть в колективи установ та підприємств, організовують громади сіл та селищ, аби донести власні конкретні програми дій, які базуються на програмі партії Єдиний Центр «Якісна Україна».
В Городку кандидат в депутати до обласної ради Володимир Гуменюк та кандидат на посаду міського голови Віктор Хоптинець зустрілися з колективом вихователів та батьків вихованців дитячого садка «Берізка». Нещодавно цей заклад відсвяткував 45-й ювілей. З цієї нагоди єдиноцентристи подарували дітям комплект м’яких іграшок та побутову техніку.
Минулого тижня на святі Дня міста та району городоччан привітав кандидат в депутати до обласної ради Віталій Кропивницький, член Єдиного Центру. Також він подарував мобільний телефон срібному призеру Кубка світу з кікбоксингу Василю Ковальчуку, який тренується на базі спортивного клубу «Епіцентр» м. Городок.


 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"