Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

    Чиновники  перестаралися
2010-10-25 17:44:00

Чиновники перестаралися

Два роки тому на політичній арені країни з’явилася нова політична сила – Єдиний Центр. З перших днів діяльності вона заявила про себе на теренах Хмельниччини на повний голос. Про це свідчать результати позачергових виборів мерів міст, сільських та селищних голів.

В області з 2009 року їх відбулося двадцять три. Одинадцять висуванців від Єдиного Центру на них отримали впевнену перемогу. В чому ж секрет успіху? Серед його складових – залучення до лав партії активних авторитетних осіб, які здатні донести до громади позицію партії. Саме на професіоналів, патріотів, людей шанованих  серед громад міст, сіл, селищ  Єдиний Центр зробив ставку  на вибори 31 жовтня 2010 року. Проте, вже зараз можна констатувати прикрі факти відмови  потенційних депутатів  брати подальшу участь в перегонах. Серед тих, хто власноруч написав заяву про відмову -   державні службовці, бізнесмени, або ж просто авторитетні люди.  Ще до реєстрації 13 кандидатів  на посади сільських голів в області  від Єдиного Центру   та  9 осіб, які  мали проходити по списках  від  партії та по одномандатних  мажоритарних  виборчих округах до районних рад, відмовилися від участі в перегонах.  Вже після реєстрації  свої кандидатури зняло ще 9 осіб. Чому ж так сталося, адже  усі висуванці  свідомо і добровільно  вирішували : брати чи не брати участь у виборчому процесі. За словами  кількох  із них, з боку чиновників районного масштабу( Кам’янець-Подільський, Старосинявський  р-ни)   чиниться  неприхований  адміністративний тиск: або посада, або депутатське крісло. І це в той час, коли Президент України Віктор Янукович в одному з інтерв’ю  журналістам у Кіровограді назвав неприпустимим використання чиновниками у політичних цілях адміністративного ресурсу. «Це неприпустимо у виборчому процесі. Це означає фактично порушення Закону про вибори. Який би не був Закон, його треба виконувати. Це стосується усіх учасників виборчого процесу»,- наголосив Президент.
На Україні кажуть: «Застав дурня молитися, він і лоб розіб’є». Ці слова в повній мірі можна віднести до багатьох чиновників Хмельниччини, які  власними стараннями відбирають у  виборців право на вибір.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"