Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Шановні  працівники  автомобільного  транспорту та дорожнього        господарства області!
2010-10-29 10:46:00

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства області!

Від імені Хмельницької обласної організації Єдиного Центру, особисто від голови організації Віктора Коліщака, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста та дорожника.

Своєю невтомною працею Ви робите вагомий внесок у розвиток України та нашого рідного Подільського краю. Ваша робота має виняткове значення для забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами України та країнами - сусідами.
Шановні автомобілісти та дорожники області ! В усі часи ви самовіддано ставилися до справи, вам завжди були притаманні почуття високого громадянського обов’язку та вірного служіння людям. Віримо, що ці людські якості, а ще набуті досвід та професіоналізм старші колеги передаватимуть своїм послідовникам задля примноження кращих професійних традицій автомобілістів і дорожників.
Бажаємо Вам, шановні трударі, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, оптимізму та нових звершень і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"