Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Коліщак: Держава має забезпечити належне функціонування служби онкологічної допомоги
2009-02-05 10:05:00

Коліщак: Держава має забезпечити належне функціонування служби онкологічної допомоги

«Розробка стратегічних напрямків для реформування галузі охорони здоров’я має стати пріоритетом для держави. Ситуація, що склалася у даній сфері в цілому - серйозна та небезпечна. Сьогодні відсутні правильні підходи та стандарти — все це тягне за собою людські втрати, яких можна було б уникнути», - вважає голова Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Віктор Коліщак

«За останнє десятиліття в Україні відзначається стійке підвищення захворюваності на рак. В онкологічній службі держави існує низка проблем, які потребують негайного вирішення для того, аби покращити ситуацію. Відсутність ефективної системи управління онкологічною службою України призводить до соціально-економічних втрат та неефективного використання коштів. Сьогодні потрібно створювати умови для забезпечення доступною та висококваліфікованою онкологічною допомогою населення всіх регіонів», - зазначив Віктор Коліщак.

За словами Віктора Михайловича, медична допомога хворим онкологічного профілю — складний діагностично-лікувальний процес і ефективність його визначається не лише особливостями захворювання, рівнем кваліфікації спеціалістів та можливостями використання сучасних технологій для діагностики й лікування, але й відповідальним ставленням держави до цієї болючої медико-соціальної проблеми.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"