Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

На Хмельниччині тривають позачергові вибори сільських голів
2009-03-15 20:38:00

На Хмельниччині тривають позачергові вибори сільських голів

Як повідомив керівник Секретаріату Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Анатолій Гащук: «Вибори в області проходять без порушень чинного законодавства. Станом на 20 годину свої голоси за кандидатів на посади 5 сільських голів та 1-го селищного вже віддали 72 відсотки зареєстрованих виборців»

Анатолій Гащук зазначив  що до дня виборів дільниці та дільничні виборчі комісії були підготовлені належним чином,  для того аби громадяни всіх населених пунктів, де проходять дочасні вибори могли віддати свій голос за гідного кандидата.


«Виборці мають розуміти, що вибори - дуже відповідальний момент, оскільки від голосів кожного залежить майбутнє благополучне життя всієї громади. І судячи з явки на виборчі дільниці на Хмельниччині живуть люди, яким небайдуже майбутнє», - зазначив Анатолій Гащук.


Що ж стосується кандидатів на посади сільських голів, яких підтримує Єдиний Центр, то за словами Анатолія Петровича, вони підготовлені до виконання обов’язків сільських голів. А свідченням цього є передвиборчі програми кожного з них.

 


 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"