Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Персональні дані

Василь Петринюк

Біографія

Петринюк Василь Андрійович народився 20 липня 1952 року в селі Огрисківці Лановецького району Тернопільської області.

Після закінчення в 1967 році восьми класів Буглівської середньої школи вступив на навчання до Шепетівського технікуму бухгалтерського обліку, який закінчив в 1970 році, здобувши спеціальність бухгалтера. В цьому ж році вступив на навчання в Тернопільський фінансово - економічний інститут і закінчив його в 1976 році, здобувши спеціальність економіста. В період з листопада 1970 року по листопад 1971 року служив в лавах Радянської Армії.

Після цього працював головним бугалтером колгоспу „Світанок” Лановецького району Тернопільської області.
З 1974 року - головний бугалтер Білогірського райсільгоспуправління, а з 1980 року - голова колгоспу „Червона Зірка” в смт.Ямпіль Білогірського району. В лютому 1991 року обраний Першим секретарем Теофіпольського райкому партії Хмельницької області і працював по серпень 1991 року.

В квітні 1992 року обраний головою колгоспу „Труд” села Новоставці Теофіпольського району.
В вересні 1992 року провів реформування колгоспу в агрофірму, а з початком аграрної реформи в Україні провів повну реформу господарства, організувавши ТОВ „Старт”. Нині ТОВ „Старт” стало потужним підприємством.
Першим провів аграрну реформу на Поділлі.

В 1997 році Указом Президента України присвоєно звання „Заслужений працівник сільського господарства України”, а в 1999 році – Герой України. В 1998 році був обраний заступником голови Всеукраїнського Союзу сільськогосподарських підприємств і працює по нині. В 2000 році обраний академіком УТА, в 2002 році нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. В грудні 2006 року в Українській Технологічній Академії захистив звання Доктора економічних наук.

Має нагороди обласної Ради і облдержадміністрації, а також Орден Святого рівноапостольного князя Володимира та Орден Нестора Літописця.

Одружений, має два сини.

Діалогивсі