Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Вибір Єдиного Центру
2009-12-22 15:50:00

Вибір Єдиного Центру

Обговорення характеру участі Єдиного Центру у виборах Президента України за останінй час зосередилося навколо можливої підтримки двох претендентів на головну посаду карїни: чинного Глави дрежави Віктор Ющенка і лідера опозиції Віктора Януковича. Тому оцінку дискусії висвітлює голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль.

 Він повідомив , що в обласних організаціях і  місцевих партійних осередках  нині проводиться своєрідне партійне рейтингове опитування, за підсумками якого будуть сформовані пропозиції керівництву партії. Активісти Єдиного Центру аналізують програми чільних кандидатів, насамперед із точки зору їхнього бачення перспективи розвитку країни.

 

Партійці, які спілкуються із виборцями , відзначають бажання людей проголосувати за того претендента, який гарантує зміцнення  незалежності держави, пропонує реальні ініціативи в економіці, заявляє про збереження демократії.

 

 Ігор Кріль, також зазначає, що під час зустрічей зібрано багато інформації про настрій та мотиви єдитноцентристів: "На сьогодні у фокусі дискусії  є  В.Ющенко та В.Янукович. Вельми показовим є той факт, що більшість наших партійців категорично заперечує можливість будь-якої підтримки Ю.Тимошенко.Кандидати другого ешалону відкидваються взагалі".

  

О. Кузьмінчук, №1 грудень, "Славута-ресурс" 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"