Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Захистіть від свавілля
2010-02-04 12:02:00

Захистіть від свавілля

Депутати Шепетівської районної ради сильно обурені виробничим і політичним переслідуваннями свого однопартійця, голови Шепетівської районної організації Єдиного Центру, депутата районної ради двох скликань та керівника філії «Шепетівська ДЕД», його директором ДП «Хмельницький облавтодор» Петром Гнидюком та його заступників та вимагають від уповноважених органів захистити шановану людину.

 Так директор облавтодору П.ГНИДЮК та його заступник Олександр Зелінський здійснили низку заходів з метою усунення Ю.БРОДЮКА з посади начальника філії «Шепетівська ДЕД».

Протягом минулого року на філію ««Шепетівська ДЕД» були направленні численні перевірки . Чи не щодня посланці з облавтодору намагалися віднайти в роботі філії порушення . Але все марно. Единоцентрист за період керування організацією позитивно зарекомендував себе, про що свідчать відгуки працівників трудового колективу, викладених у численних зверненнях до посадовців області, винагороди та відзнаки філії за плідну працю.

Також позитивно оцінив роботу філії і голова правління ДАК «Автомобільні дороги України» Валерій Вощевський.

Після чергової перевірки Ю.БРОДЮКУ винесли безпідставну догану, котру він оскаржив згідно із законодавством. 


Але на зважаючи на це на ім'я голови Шепетівської районної ради надійшло повідомлення про наступне звільнення Ю.БРОДЮКА. Данний лист обурив усіх депутатів райради. 

Неодноразово керівництво облавтодору змушувало Ю.БРОДЮКА написати заяву про звільнення за власним бажанням. 

У політика не витримало здоров’я, і він змушений був лікуватися у Хмельницькому кардіологічному диспансері. Але і тут його не залишили у спокої. Прямо у лікарню для сердечників, почали надходити ганебні листи зі підписом начальника облавтодору П.ГНИДЮКА, який намагався дискредитувати хворого БРОДЮКА, звинувачував у симуляції, та небажанні працювати.

Враховуючи викладене, керуючись ст.43 Конституції України, з метою запобігання незаконного звільнення Юрія Бродюка, 
члени Хмельницької обласної організації Єдиного Центру приєднуються до депутатів Шепетівської райради, та просять владні органи захистити трудові права громадянина України від неправомірного управлінсько – політичного свавілля , а колектив «Шепетівська ДЕД» від утисків, залякувань та постійних перевірок.


Звернення від депутатів Шепетівської райради опубліковане в «Подільських вістях» № 9 – 10 за 2010 рік.  

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"