Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Кастинг на губернаторське крісло
2010-02-25 17:12:00

Кастинг на губернаторське крісло

Віктору Коліщаку, голові Хмельницької обласної організації Єдиного Центру, прогнозують зайняття посади Голови Хмельницької облдержадміністрації, зазначається у газеті Подільський кур’єр.

Обласний будинок рад в очікуванні – саме тут мають відбутися чергові кадрові зміни. Кадрова пертурбація стосуватиметься найвищої посади в облдержадміністрації і відповідно дотичних до неї заступників. Привід для пакування валіз , на долоні, - Президент Янукович обов’язково розставить в областях своїх людей.

Хмельницька громадськість уже заговорила про майбутніх наступників. Серед них фігурує і Віктор Коліщак, порівняно молодий із іншими кандидатами. Який у 2006 висував свою кандидатуру на крісло Хмельницького міського голови.

Віктор Коліщак, на даний час має підтримку Єдиного Центру. Припускають, що також і регіоналів, за неофіційною інформацією у свій час між Єдиним Центром і Партією регіонів був укладений пакт про ненапад. Перші відмовляються критикувати Януковича, другі - Ющенка.

Крім Віктора Коліщака автори запропонували читачам ще трьох кандидатів : Василя Ядуху, голова обласних регіоналів, Михайло Стаднік, хлібний магнат, та Микола Дерикот, перший заступник голови облдержадміністрації.

На думку авторів, список на цьому не вичерпується, усе залежить від політичної волі нового глави держави.


Віталій Тараненко, Подільський кур’єр від 25 лютого.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"