Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Дочекалися
2010-03-01 15:58:00

Дочекалися

46 родин пільговиків у Красилові , після 10 років чекання , отримали ордери на новенькі квартири. Ключі від новобудови вручав Віктор Ящук, голова Красилівської районної організації Єдиного Центру, заступник голови Красилівської райдержадміністрації, повідомляє інформаційна служба телеканалу «Екслюзив».

 В.ЯЩУК повідомляє, що «46 щасливчиків отримали житло безкоштовно». Серед них інваліди війни, учасники бойових дій в Афганістані та ліквідації аварії на Чорнобилькій АЕС, багатодітні сім'ї, інваліди праці, вчителі.

40 % квартир у будинку уряд виділив для правоохоронців та військових, решту виставили на продаж.

За спорудження будинку, фундамент, якого було закладено наприкінці 80 - хх, почергово бралися декілька підрядних організацій. Та ніхто не доводив справу до кінця . Роботи на об’єкті то починалися то припинялися. Через відсутність фінансування він набув статусу довгобуду і внаслідок природних факторів почали зазнавати часткової руйнації два верхні поверхи. І ніхто не знає, яка б доля чекала десятиповерхівку, якби керівники міста не знайшли нового підрядника, а будинок внесли до переліку об’єктів , кошти на добудову та безкоштовне придбання житла в яких виділила Державна іпотечна установа.

Після повторної експертизи, два верхніх поверхи знесли та звели заново. Лише після цього людям почали виділяти квартири.

26 лютого 2010рік,  ВІП - новини, телеканал «Ексклюзив».


 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"