Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи виступають проти ліквідації Хмельницької дитячої художньої школи
2010-04-29 16:49:00

Єдиноцентристи виступають проти ліквідації Хмельницької дитячої художньої школи

Хмельницькі Єдиноцентристи взяли участь у мітингу, який 28 квітня під стінами мерії провели прихильники Хмельницької дитячої школи з вимогами скасувати прийняте депутатами міської ради на минулій сесії рішення про ліквідацію цього навчального закладу.

         На 34-й сесії міської ради депутати прийняли рішення про ліквідацію Хмельницької художньої школи. Ліквідацію нібито потрібно зробити з благородним наміром - розширити спектр діяльності закладу, а саме, відкрити відділ декоративно - прикладного мистецтва (гончарство, художній розпис, ткацтво), а також перебудувати структуру школи, розширити її повноваження. «Але ліквідація призведе до того, що місто Хмельницький стане в Україні першим обласним центром, де не буде дитячої художньої школи. Ніяка інша новостворена школа не зможе компенсувати таку втрату для міста», - заявляють активісти Єдиного Центру.
         Хмельницькі единоцентристи впевнені, що для розширення діяльності художньої школи зовсім не потрібно перебудовувати її структуру, змінювати статус, тим паче ліквідовувати і створювати школу «образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва», статус якої ніколи не стане вищий за існуючу. Окрім всього, ліквідація установи вже зараз має несприятливі наслідки для її працівників: звільнення, непевність у майбутньому, важкий психологічний стан, втрату права на пенсію за вислугу років, що пов'язано із зміною назви школи...
          Активісти Єдиного Центру приєднуються до вимог мітингуючих: припинити ліквідацію художньої школи, відмінити рішення 34-ї сесії Хмельницької міської ради від 31.03.2010 р. про припинення Хмельницької дитячої школи шляхом ліквідації. Ця школа – найкраща у місті школа початкової художньої освіти для дітей.

 

Обласне ТБ, 33 канал, Новини, 28.04.2010 р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"