Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Першого червня – прекрасне свято дитинства!
2010-06-01 12:13:00

Першого червня – прекрасне свято дитинства!

Веселі дитячі забави, ігри, конкурси, змагання – справжнє свято дитинства влаштували для малечі у День захисту дітей активісти Єдиного Центру та представники громадської організації «За рідний Хмельницький». Журналісти обласного 33 телеканалу побували на цьому святі.

«Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Щасливе дитинство – запорука виховання успішного покоління. Тому необхідно робити усе можливе, аби очі дітей якомога частіше сяяли радістю», - переконаний член Ради Хмельницької обласної організації Єдиного Центру О.ЯКОВЮК.

Веселих посмішок та щасливих очей на заході вистачало, усі могли знайти заняття та розваги до душі. Юні художники, взявши до рук кольорову крейду, перетворювали сірий асфальт на виставку картин. Діти малювали красу, кожен – свою: маму, тата, квіти, яскраве сонечко, блакитне небо тощо. Активні та непосидючі юні спортсмени грали у баскетбол, дартс та залюбки стрибали на батуті. Казкові герої, які завітали на свято, закликали усіх до розваг та не давали сумувати нікому, а вихованці народного танцю «Спалах» тішили присутніх яскравими хореографічними композиціями.

За словами Олександра Петровича, у малечі не повинно бути нещасливого дитинства. «І за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!» - закликає політик.

 

Обласне ТБ, 33 канал, Новини, 31.05.2010 р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"