Шановні колеги!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом Воскресіння Христового!

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр продовжує єднати
2010-08-03 14:44:00

Єдиний Центр продовжує єднати

31 липня 2010 року Хмельницька обласна організація Єдиного Центру провела чергову Конференцію. Представники єдиноцентристів Хмельниччини переобрали Голову обласної організації - ним знову став Віктор Коліщак, обрали новий склад Ради обласної організації та КРК, обрано делегатів на VІІІ-й З’їзд Єдиного Центру. Про це йшла мова в інформаційному повідомленні обласного 33-го ТV-каналу.

У своєму виступі Голова партійної організації Віктор КОЛІЩАК зазначив, що за звітний період ми завершили процес розбудови партійних структур на теренах області, наразі залучаємо до лав Єдиного Центру все більше прихильників, які поділяють наші Програмні засади та цілі. В організації склалась команда професіоналів, які мають досвід проведення виборчих кампаній, на високому рівні забезпечують діяльність організації, володіють необхідними професійними навиками та якостями. На сьогодні вже розпочата активна робота по підготовці до місцевих виборів, які відбудуться 31 жовтня.

Як повідомив Голова партійної організації, 15 серпня заплановано проведення VІІІ-го З'їзду Єдиного Центру, на якому партійці мають обговорити питання підготовки та проведення виборчої кампанії 2010 року. «Ми не зупиняємось на досягнутому. Я твердо переконаний, що Хмельницька обласна організація Єдиного Центру об’єднує достатньо досвідчених політиків, державників, фахівців, які здатні працювати на українську державу та виконувати завдання і проекти Єдиного Центру на високому рівні», - на закінчення підкреслив Голова Хмельницької обласної організації Єдиного Центру Віктор КОЛІЩАК.

 

Обласне ТБ, Новини, 33 канал

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"